Kurumsal Kimliğimiz

Kurumsal Kimliğimiz

Web sitesi günümüzün vazgeçilmez tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Diğer mecraların aksine her an ulaşabilir olması web tasarım kavramını hayatımızın merkezi haline getirmiştir.

Tamamen ihtiyaca yönelik programlanmış ve tasarlanmış bir web sitesi en hızlı ve en kolay tanıtım ve ulaşım aracı olmuştur. Gerek firmalar, gerek kurumlar için, web sitesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Rekabet ortamının kazananı ise, web tasarım ve programlama konularında profesyonellerle çalışarak web sitelerini geliştirenler olmaya başlamıştır. Web standartları göz önüne alınarak hazırlanmış, şık ama sadelikten ödün vermeden kullanıcı kolaylığı prensibi ile konumlandırılmış ve tasarlanmış, arama motoru optimizasyonu (SEO çalışması) başarı ile yapılmış bir web sitesi sizleri de rekabet piyasasında bir adım öteye taşıyacaktır.

Web tasarım ve programlama konularında ihtiyacınıza yönelik çözümler sunabilecek, her geçen gün gelişen web teknolojisini takip eden ve sizlere kesintisiz destek sağlayabilecek, sizleri ihtiyaçlarınız konusunda başarılı bir şekilde yönlendirebilecek konusunda uzman, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, profesyonel bir web tasarımı ve programlama firması ile çalışmanız sizleri de başarıya ulaştıracaktır.

GeceDizayn olarak web tasarım hizmetinde olmaz ise olmazlarımız

Kolay kullanılır, anlaşılır web siteleri

Bir internet sitesi ne kadar anlaşılır olur ise, o kadar verim sağlayacaktır. GeceDizayn olarak firma müşteri profiline uygun, kullanıcı dostu siteler üretmek bizim için ön plandadır.

Arama motoru dostu siteler

İnternet sitesi yayında iken, erişebilirlik adına en önemli etken arama motorlarıdır. Bir sitenin temel taşı olan arama motoru optimizasyonu (SEO), GeceDizayn olarak üzerinde titizlik ile çalıştığımız bir konudur.

Gelişen, güncellenen web siteleri

Çalıştığımız tüm web sitelerinde, içerik yönetim sistemi kullanarak, sitenin tüm dökümanlarının güncellenebilmesini, yenilerinin eklenebilmesini sağlamaktayız. Bu bağlamda ziyaretçilerine yeni içerikler sunan web siteleri sabit kalan web sitelerine göre daha fazla verim sağlamaktadır.

Hızlı web siteleri

GeceDizayn olarak kesintisiz hizmet verebilmek adına profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız.

Yedekleme

Müşterilerimizin olası bir veri kaybı yaşamaması adına, tüm sunucularımızın yedekleri aralıklı olarak alınmakta ve saklanmaktadır.

Raporlama ve izleme

Hazırladığımız tüm projelerin, her daim izlenmesi, verim kontrolü ve rapor alma işlemleri bizim için, projeler tamamlandıktan sonra en önemli detaylardan birisidir.

Bu yazıyı paylaş